stylistka profesjonalna
MÓJ STYL

PRADA, DOLCE I JA

Prada, Dolce i Ja. Uwielbiam te marki. Dlaczego? Bo są jedynie w swoim rodzaju. Bo zarówno ubrania jak i dodatki są przepiękne, w najlepszym gatunku i ponieważ sama dla siebie jestem najlepszą inwestycją!

Elementy ubrań i dodatków w poniższych stylizacjach należą do mojej szafy kapsułowej, wzajemnie się uzupełniając.

Mamy 23 stycznia, czyli środek zimy. Pamiętam zimy o temperaturze – 30 stopni Celsjusza. Pamiętam czas, jak ojciec drewnianą łopatą śnieg odgarniał wokoło domu, aby można było z niego wyjść. Zniszczyliśmy nieodwracalnie klimat, którego efektem między innymi są upały odczuwalne szczególnie latem. Nic już tego nie zmieni, możemy jedynie próbować spowolnić zmiany.

Oczekując nadejścia wiosny zrobiłam kilka przymiarek. Zestawiłam garderobę między innymi w kolorach: oliwkowym, granatu oraz z kolorowego wzorzystego szyfonu. Są to głównie barwy najlepsze dla Zgaszonej Stonowanej Jesieni STONOWANA JESIEŃ – WPROWADZENIE CZ. 1. W moim przypadku mam w palecie też elementy Czystej Wiosny ( Clear Spring), ale to już inny temat. Reprezentuję typ mieszany i ma to swoje zalety.

W tych stylizacjach pokazałam, jak łączyć kolory stonowane i jak subtelnie kolory łączą się uzupełniając zarazem.

Mogę śmiało łączyć różne kolory i wzory. Czyli w tym przypadku ciepłe barwy i przygaszone, ale też i kontrastowe. Oliwkowy w tej wersji jest odcieniem przygaszonym. Czarna skórzana ramoneska zastępuje marynarkę, a miękka skóra skóra czyni ją bardzo przyjemną w noszeniu.

Przypominam, że w dobraniu indywidualnie dla danej osoby palety kolorystycznej ubrań, chodzi między innymi o to, aby to osoba, która je nosi była widoczną natomiast kolory i wzory nie były dominującymi, lecz podkreślały walory jej urody, a tak się niestety dzieje w przypadku barw nieodpowiednio dobranych, Widzimy wówczas głównie ubiór, lecz osoba nosząca go w nim ginie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *