Personal shopper - Ivona Napiorkovska
MÓJ STYL

Niebieskie Kwiaty

Lato. Kwiaty kwitną odurzając zapachem a zieleń jest widoczną wokoło nas. Czas na kolejną stylizację. Tym razem kwiaty w palety niebieskich odcieni, we wzorze tkanych chabrowych kwiatów na niebieskim tle.

Będąc tzw. typem czystej wyrazistej wiosny, mogę sobie pozwolić na mocniejsze barwy i kontrastowe wzory, bo kontrast jest, ale łagodniejszy niż u typu siostrzanego, czyli czystej zimy.
Czysta wiosna zarówno jak zima są typami, których uroda wymaga kontrastów. Osoby te giną w przygaszonych kolorach. Ich twarz staje się niewidoczna i jakby rozmyta, szarzeje. Co jest ważnym jednak to to, że rozróżnia je moc tych kolorów.

W przypadku czystej wiosny w palecie przeważają ciepłe kolory z domieszką chłodnego, w przypadku zimy odwrotnie. Zawsze twierdzę, że wystarczy dobrać odpowiednie dla siebie właściwe barwy, żeby wydobyć walory swojej urody i osobowości. Osobowości, którą podkreślamy poprzez własny odpowiednio dobrany i stworzony styl.
Nasz styl a nie gwiazd z telewizji. Nie koleżanki, bo kupiła sukienkę, która nam się, podoba i na niej wygląda świetnie, ale na nas już nie.
To nigdy nie będzie to samo, chociaż w pierwszej chwili mogłoby się tak wydawać.


ołówkowa sukienka w kolorze błękitu we wzór w niebieskie kwiaty // cieliste szpilki ze skóry cielęcej


ołówkowa sukienka w kolorze błękitu we wzór w niebieskie kwiaty // cieliste szpilki ze skóry cielęcej // lniany płaszczyk w chabrowym odcieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *