profesjonalna stylistka
MÓJ STYL,  STYLE W MODZIE

STRÓJ BIZNESOWY, BIUROWY I WIELE MOŻLIWOŚCI

Preferuję eleganckie garnitury, kostiumy i sukienki, lecz lubię też wprowadzać elementy swobodniejsze i bardziej kobiece. Bawię się kolorem, wzorem. Strój uzależniam od sytuacji i nastroju. W garniturze czuję się świetnie, lecz nadal ma być kobieco i szykownie. Stroje przedstawione na poniższych zdjęciach są tylko przykładami, jak można tworzyć różne stylizacje.

Szykowny strój można zmienić w bardziej swobodny łącząc go z kolorowymi dodatkami lub do garnituru zamiast szpilek założyć skórzane tenisówki bądź loafersy, uzupełniając go przykładowo o bluzki w paski w stylu marynarskim. Możliwości jest bardzo wiele. Na przykład połączyć można czerwoną sukienkę z kremowym płaszczem i czarnymi dodatkami. Żółtą spódnicę z połyskującego jedwabiu i jedwabną zieloną bluzkę w kwiaty. Żółte niskie szpilki i torebka w połączeniu z garniturem z cienkiej wełny w szarą pepitkę powodują, że staje się on swobodnym i radosnym. Albo połączenie spódnicy z jedwabnej żorżety w bratki z jeansową taliowaną koszulą oraz złotych mieniących się brokatem balerinek. Po pracy w takim stroju można udać się na przykład do kawiarni, restauracji, kina.

Poznajmy nasze możliwości i kreujmy naszą rzeczysistość, taką która wprowadzi radość w naszym ubiorze. Możliwości jest wiele i zależą jedynie od naszej fantazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *