Personal shopper - Ivona Napiorkovska
MÓJ STYL

KARMEL JEDEN Z MOICH ULUBIEŃCÓW

Karmelowy i toffi kojarzą mi się z krówkami z dzieciństwa, które nadal zresztą są moimi ulubionymi. Najbardziej lubię te rozpływające się w ustach. Lubicie je? Ja uwielbiam!

Kolor karmelowy jest ciepłym kolorem. Odpowiednim zarówno dla ciepłej czystej wiosny i intensywnej ciepłej jesieni. Tak jak z krówkami jasny typ urody może przesadzić z kolorem, bo tak jak w nadmiarze słodkie krówki wywołują uczucie przesytu tak i karmelowy może się znudzić albo stać się nijakim, więc dobrze go łączyć z innym kolorem.

Ja łączę karmelowy z szarościami lub z bielą. Barwy te dobrze się komponują i nie jest nudno, a jasna cera nie niknie w tle.

W tej stylizacji na karmelową jedwabną suknię w białe grochy, założyłam szary sweterek typu spencer, a talię przepasałam szerokim skórzanym paskiem. Całości dopełniły wiosenne lekkie kozaki z cienkiej skóry w kolorze karmelu i torebka. Do wełnianego płaszcza z miękkiej wełny założyłam szary jedwabny długi szal. Całość jest wygodna i miła dla ciała w dotyku. Uwielbiam, jak materiał jest przyjazny dla skóry i otulający.

dress / sukienka – Apart
boots – kozaki / Uterque
spencer sweater / sweter typu spencer – Benetton
dress / sukienka – Apart
boots – kozaki / Uterque
bag / torebka – Trusardi
coat / płaszcz – Massimo Dutti
spencer sweater / sweter typu spencer – Benetton

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *